Omslag til Procreate-sæt Inking 13 – gratis Inking-pakke med 4 pensler til iPad

Gratis Procreate-brushset

Inking 13

Hent Inking 13 – gratis Procreate-brushset til iPad. Se rigtige strøg, importer .brushset-filen og find lignende pakker.

4.9
4.6K likes
Inking 4 pensler Premium
Hent i App Store
Inking 13 Procreate hurtigvisning 1 af 4 – Inking-pensel fra gratis pakke med 4 pensler
Inking 13 Procreate hurtigvisning 2 af 4 – Inking-pensel fra gratis pakke med 4 pensler
Inking 13 Procreate hurtigvisning 3 af 4 – Inking-pensel fra gratis pakke med 4 pensler
Inking 13 Procreate hurtigvisning 4 af 4 – Inking-pensel fra gratis pakke med 4 pensler

iPad App

Udforsk 2737+ Procreate-brushsets i Procreate Brushes-appen til iPad — med 60000+ pensler

Inking 13 · 2,737 penselpakker i kataloget

Et nærmere kig på Inking 13

Inking 13 er et kompakt inking-penselsæt til Procreate på iPad, med 4 pensler i én .brushset-fil.

At arbejde med denne pakke

Tryk på .brushset for at indlæse den i Procreate; ingen ekstra opsætning, bare gå i gang. Forhåndsvisninger viser hvert strøg, før du vælger. Med 4.600 likes er Inking 13 et meget brugt valg blandt inking-penslerne. Vil du have mere bredde, så kombinér det med pakker som Inking 107, Inking 109 og Inking 127. Inking 13 er en del af premiumkollektionen.

Lignende pensler

Rate this brush pack

Ofte stillede spørgsmål

Tryk på et spørgsmål for at se svaret

Er Inking 13 værd at hente til Procreate på iPad?
Sættet er værd at hente, hvis forhåndsvisningerne matcher din stil, antallet af pensler dækker dit behov, og pakken løser et konkret mål: sketch, tekstur, watercolor, lettering eller painting.
Hvordan installerer jeg gratis Procreate-pensler (.brushset) på iPad?
Hent penselpakken, åbn Filer på iPad, tryk på .brushset-filen og vælg Procreate. Sættet importeres typisk på få sekunder og fremgår automatisk i dit penselbibliotek.
Hvorfor importerer Procreate-pensler ikke på iPad?
De typiske årsager: gammel Procreate-version, ufuldstændig download, eller at filen ikke åbnes via Filer. Hent igen, opdater Procreate, og importer på ny.
Må jeg bruge Procreate-pensler i kommercielle projekter og klientarbejde?
Kommerciel brug afhænger af penselpakkens licens. Tjek licensvilkår og gem dem, før du bruger sættet til betalte illustrationer, branding eller kundeprojekter.
Hvordan finder og henter jeg hurtigst et Procreate-penselsæt, der passer mig?
Start i kategorien, sammenlign forhåndsvisninger, likes og antal pensler, og åbn det sæt der matcher bedst. Vil du have en hurtigere vej til kuraterede sæt — installer appen direkte fra App Store. FAQ · Se alle kategorier

iPad App

Udforsk 2737+ Procreate-brushsets i Procreate Brushes-appen til iPad — med 60000+ pensler

Inking 13 · 2,737 penselpakker i kataloget